Thursday, 4 February 2010

la cittá






Itt van néhány kép a városról, a tengerről körülötte a havas hegyekkel, egy tejautomatáról (amit ma kipróbáltam és nagyon finom, mindössze 1€/l, ami itt nagyon olcsó), az iskoláról, városházáról, dómról, parkról...

No comments:

Post a Comment