Itt van néhány kép a városról, a tengerről körülötte a havas hegyekkel, egy tejautomatáról (amit ma kipróbáltam és nagyon finom, mindössze 1€/l, ami itt nagyon olcsó), az iskoláról, városházáról, dómról, parkról...
Subscribe to:
Post Comments (Atom)

No comments:
Post a Comment