skip to main
|
skip to sidebar
Vibovibo
Thursday, 4 February 2010
Ma végre nem esett, sőt!!!Gyönyörű nap volt és így a kedvem is jó!
Elmentem várost járni, fényképezni és végre gyönyörködni!Még az edzőtermet is megtaláltam! Szép ugye?!
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
Followers
Blog Archive
▼
2010
(8)
▼
February
(8)
la scuola 2
la scuola
No title
La fine settimana
Ma végre nem esett, sőt!!!Gyönyörű nap volt és így...
la cittá
No title
<!--[if gte mso 9]> Normal 0 21 fa...
About Me
fanni
il commandante
View my complete profile
No comments:
Post a Comment